Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. maj
10:00
Søndersø BK (2)
Dalum IF (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Boldklubben Marienlyst (2)
Søndersø BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Søndersø BK
Verninge IF/FC Broby
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:12
Boldklubben Marienlyst (1)
SUB Ullerslev
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:12
Boldklubben Marienlyst (2)
Søndersø BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:24
Boldklubben Marienlyst (1)
Dalum IF (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:24
SUB Ullerslev
Søndersø BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:36
Boldklubben Marienlyst (1)
Boldklubben Marienlyst (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:36
SUB Ullerslev
Søndersø BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:48
Søndersø BK (1)
Dalum IF (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:48
Boldklubben Marienlyst (2)
SUB Ullerslev
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Boldklubben Marienlyst (1)
Søndersø BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Dalum IF (1)
Boldklubben Marienlyst (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Søndersø BK
Tarup/Paarup IF
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:12
Søndersø BK (1)
Boldklubben Marienlyst (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:12
SUB Ullerslev
Dalum IF (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:24
Søndersø BK (2)
Søndersø BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Søndersø - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Søndersø BK
BBB/SB
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Søndersø BK
FC Østfyn
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Søndersø BK
Otterup Bold- og Idrætsklub
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Søndersø BK
B 67
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Søndersø BK
Stige Boldklub 2017
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Søndersø BK
Stenstrup/Kirkeby
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Søndersø BK
Kildemosens BK
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Søndersø BK
FC Faaborg
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Søndersø BK
Tarup/Paarup IF
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Søndersø BK
Haarby IF
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Søndersø BK
Korup-Ubberud Ungdom
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Søndersø BK
Boldklubben Marienlyst
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Søndersø BK
Otterup Bold- og Idrætsklub
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:15
Søndersø BK
Munkebo BK
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
Søndersø BK
Næsby BK
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Søndersø BK
Ebberup IF
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:30
Søndersø BK
OB
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Søndersø BK
SfB (2)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Søndersø BK
Dalum IF
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|